Metamorfoza indywidualna

Postanowiłaś zadbać o swój wygląd, ale w nadmiarze możliwości nie wiesz od czego zacząć?

Wciąż zmieniasz fryzurę, makijaż i ubrania szukając tej „idealnej wersji siebie”?

Często powtarzasz, że nie masz wyczucia lub dobrego gustu?

Nasza METAMORFOZA jest właśnie dla Ciebie!

Krok 1: Stylizacja

Nasza osobista stylistka określi Twój typ sylwetki, atuty, mankamenty oraz pełną paletę barw. Podsumowaniem całej konsultacji i „wisienką na torcie” będą 2 pełne stylizacje do sesji zdjęciowej – w 100% podkreślające Twoją urodę, sylwetkę oraz osobowość!

 

Krok 2: Fryzura

Nasza fryzjerka Maja Meller perfekcyjnie dopasuje kolor oraz cięcie do Twojej urody oraz kształtu twarzy – tak, aby pokazać to, co najlepsze. Oprócz wskazówek dotyczących układania nowej fryzury, dowiesz się, jak regenerować, odżywiać i wzmacniać Twój typ włosów.

 

Krok 3: Makijaż

Nasza makijażystka nauczy Cię, jak wykonywać Twój codzienny make up, jak umiejętnie podkreślić oczy i usta, jak zaznaczyć owal twarzy oraz podpowie, co warto dokupić do Twojej kosmetyczki.

 

Krok 4: Sesja zdjęciowa

Nasz fotograf uwieczni całość Twojej metamorfozy – od początku, to znaczy w „wersji przed”, po finalny efekt w nowej stylizacji, fryzurze i makijażu. Efekt „WOW” gwarantowany!

 

Krok 5: Prezenty

W pakiecie METAMORFOZA ukryłyśmy dla Ciebie kilka wyjątkowych prezentów!

– Elektroniczny PDF z podsumowaniem konsultacji z osobistą stylistką.

– Mini karnet kolorystyczny z Twoją idealną paletą barw.

– Lista kosmetycznych niezbędników do wykonania Twojego makijażu.

– Pakiet 3 gotowych fotografii  portretowych oraz płyta CD z 10 obrobionymi zdjęciami.

– Prezent niespodzianka od Naszego Instytutu 🙂

Chcemy byś poczuła się jak prawdziwa królowa! A piękno potrzebuje czasu. Dlatego też cały pakiet METAMORFOZA trwa ok. 9 godzin  od 8:00 do 17:00 i odbywa się na terenie Instytutu Tworzenia Wizerunku i Rozwoju w Bielsku – Białej przy ul. Aleksandrowickiej 8.

Kawa, herbata i catering wliczone są w cenę usługi.

Masz pytania? Skontaktuj się z organizatorką Mają Meller pod nr: 668 – 561 – 997

Metamorfoza biznesowa

Prowadzisz biznes, zarządzasz personelem lub pracujesz z ludźmi, ale czujesz, że Twój wizerunek nie odzwierciedla Twojego charakteru?

Aby czuć się dobrze w sobie i ze sobą, warto skorzystać z rad doświadczonej stylistki, makijażystki oraz fryzjera. Nauczymy Cię jak zrobić idealne pierwsze wrażenie, wyrazić swoje „Ja”, a także poprawić swoje samopoczucie, dzięki czemu zyskasz pewność siebie oraz nowy, perfekcyjny wizerunek, który idealnie będzie współgrał z Twoim charakterem. Nasza metamorfoza to nie tylko zewnętrzna przemiana, ale także praca nad cechami osobowości. Dlatego też:

-Wzmacniamy pewności siebie – zarówno w życiu osobistym jak i biznesowym,

-Poprawiamy samopoczucie – w sytuacjach trudnych czy stresowych.

-Rozwijamy umiejętności własnej prezencji – czasami klika prostych rad pozwala na wykreowanie własnego wizerunku – osoby pewnej, śmiałej, ambitnej oraz bezpośredniej, dzięki czemu Twoja praca, zarządzanie personelem oraz autorytet zyskują nowy poziom.

Nasze metamorfozy biznesowe przebiegają w kilku poniższych krokach:

Krok 1: Stylizacja

Nasza osobista stylistka Marcelina Górska określi Twój typ sylwetki, atuty, mankamenty oraz pełną paletę barw. Podsumowaniem całej konsultacji i „wisienką na torcie” będą 2 pełne stylizacje do sesji zdjęciowej – w 100% podkreślające Twoją urodę, sylwetkę oraz osobowość!

 

Krok 2: Fryzura

Nasza fryzjerka Maja Meller perfekcyjnie dopasuje kolor oraz cięcie do Twojej urody oraz kształtu twarzy – tak, aby pokazać to, co najlepsze. Oprócz wskazówek dotyczących układania nowej fryzury, dowiesz się, jak regenerować, odżywiać i wzmacniać Twój typ włosów.

 

Krok 3: Makijaż

Nasza makijażystka Ewelina Kłosowicz nauczy Cię, jak wykonywać Twój codzienny make up, jak umiejętnie podkreślić oczy i usta, jak zaznaczyć owal twarzy oraz podpowie, co warto dokupić do Twojej kosmetyczki.

 

Krok 4: Sesja zdjęciowa

Całość Twojej metamorfozy – od początku i w „wersji przed”, po finalny efekt w nowej stylizacji, fryzurze i makijażu zostanie uwieczniony na zdjęciach. Dodatkowo wykonamy dla Ciebie profesjonalne zdjęcia biznesowe w miejscu Twojej pracy, które będziesz mogła wykorzystać na przykład na swojej stronie internetowej.

Skorzystaj z oferty promocyjnej – 1200 zł. Cena regularna wynosi – 1500 zł.