BES Silkat N4 serum-Na ratunek Twoim włosom!

Każda z Nas na pewno niejednokrotnie borykała się z problem zniszczonych włosów. Częste farbowanie, rozjaśnianie i promieniowanie UV jest częstym powodem że nasze włosy nie wyglądają na piękne i lśniące.

Jak temu zaradzić ?

Na rynku istnieje wiele produktów odbudowujących, niestety tylko nieliczne skutecznie wnikają w głąb naszego włosa. Jednym z najlepszych profesjonalnych produktów do regeneracji włosów są produkty w formie ampułek. Dzięki swojej skoncentrowanej formule działają natychmiastowo.

BES Silkat N4 serum w ampułkach 

To Serum nawilżające, którego głównym aktywnym składnikiem  jest aktywny koncentrat na bazie soli mineralnych z magnezu, miedzi, żelaza i cynku, które współdziałają z olejem lnianym i dodatkiem wosku typu anionowego na bazie emulsji kationowej. Po nałożeniu na wilgotne włosy, działa natychmiastowo, odbudowuje i nawilża zniszczone i uwrażliwione części włosa. Produkt ma idealne zastosowanie przed i po ondulacji, farbowaniu czy też rozjaśnianiu. Dodatkowo dzięki swoim właściwościom zmiękczającym ułatwia modelowanie i rozczesywanie równocześnie nadając włosom niebywały połysk i elastyczność.

Już pierwsze zastosowanie gwarantuje że Twoje włosy są gładkie, odbudowane i lśniące.

 

Zostaw komentarz

Solve : *
30 ⁄ 3 =