Hurtownia

Hurtownia Fryzjerska i Kosmetyczna

Sprzedaż hurtowa kosmetyków i akcesoriów dla fryzjerów i kosmetyczek

Hurtownia fryzjerska i kosmetyczna Sukces Piękna, stworzona przez Instytut Tworzenia Wizerunku i Rozwoju, oferuje sprzedaż najlepszej jakości znanych i cenionych w branży beauty kosmetyków profesjonalnych do makijażu, a także stylizacji oraz pielęgnacji włosów. Powstała by zaspokajać potrzeby firm działających w branży fryzjerskiej i kosmetycznej, ale także klientów indywidualnych. Sprzedaż jest prowadzona zarówno w ilościach hurtowych, jak i detalicznych. Serdecznie zapraszamy na zakupy do sklepu stacjonarnego w Bielsku- Białej, gdzie mamy możliwość dokładnego przetestowania niezwykle szerokiej gamy kosmetyków na miejscu. To z pewnością pomoże dokonać wyboru zwłaszcza kosmetyków kolorowych, ale nie tylko.

Profesjonalna pomoc w wyborze produktów

Ze swojej strony oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru, jak i zastosowania najlepszych kosmetyków dla salonów fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetów spa czy innych firm z branży urodowej. Naszym priorytetem jest wielotorowe wspieranie rozwoju firm z branży kosmetyczno- fryzjerskiej. By było to możliwe, konieczne jest korzystanie z wysokiej jakości produktów kosmetycznych, które pozwalają uzyskać spektakularne efekty. Właśnie takie kosmetyki można znaleźć pośród naszej bogatej oferty.

Preferencyjne warunki dla klientów hurtowych

Znaczną część naszych klientów stanowią właściciele firm działających w branży fryzjersko- kosmetycznej. Zaufanie do marki Sukcesu Piękna zbudowali oni na podstawie wieloletniej współpracy z Naszą hurtownią, oraz Naszego wieloletniego doświadczenia w branży beauty. Możemy poszczycić się bowiem aż 20- letnim działaniem w biznesie fryzjerskim, w tym prowadzeniem salonu, hurtowni fryzjersko-kosmetycznej oraz instytutu szkoleniowego.

Wysoka jakość i doskonała cena

Ponieważ naszym klientom, tak jak i nam zależy na oferowaniu najlepszej jakości usług, zapraszamy do skorzystania z preferencyjnych warunków zakupu kosmetyków profesjonalnych, przyborów kosmetycznych, środków do dezynfekcji, jak też mebli oraz sprzętów i akcesoriów niezbędnych do prowadzenia salonów fryzjerskich i kosmetycznych, zaproponowanych przez nas właśnie dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Klienci hurtowi mogą liczyć na specjalne ceny oraz korzystne upusty. Dodatkowo zachęcamy do korzystania z naszych bogatych doświadczeń w kwestii wyboru najlepszych produktów. W siedzibie hurtowni mogą państwo liczyć na szczegółowe omówienie każdego z kosmetyków. Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę na temat ich składu oraz działania. Mimo ogromnego wyboru kosmetyków, zakupy w naszym sklepie stacjonarnym, należą do przyjemności, dzięki jasnemu i przejrzystemu podziałowi na poszczególne kategorie kosmetyków do różnych zastosowań.

Klienci indywidualni

Oczywiście nasze podwoje są także zawsze otwarte dla klientów detalicznych, szukających doskonałych kosmetyków do kompleksowej dbałości o swój wizerunek, zgromadzonych w jednym miejscu. Piękny, zadbany wygląd to przecież podstawa sukcesów na polu zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Z przyjemnością pomagamy wszystkim, którzy są świadomi tego, jaką siłę oddziaływania posiada odpowiednio wykreowany wizerunek.

Najlepsze marki

Od lat promujemy uznane na całym świecie, ale także w naszym kraju marki makijażowe, kosmetyczne i fryzjerskie. Dzięki temu nasi klienci hurtowi mogą oferować w swoich salonach i gabinetach usługę opartą na sprawdzonych, profesjonalnych produktach. Pośród marek oferowanych w naszej hurtowni można znaleźć takie kosmetyki jak:

  • Gazele
  • Beauty and Science
  • Indola
  • AlfAparf
  • Neo Nail
  • Stapiz