O nas

Instytut Tworzenia

Wizerunku i Rozwoju

Instytut Tworzenia Wizerunku i Rozwoju to inspiracje dla osób chcących wciąż poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Ekspert w dziedzinie sprzedaży i dystrybucji artykułów fryzjersko-kosmetycznych, dlatego też asortyment Sukcesu Piękna jest nieustannie rozszerzany o nowe marki, a personel podchodzi do każdego klienta indywidualnie oraz troszczy się o jego rozwój i edukację.

Nasz zespół

Maja Meller | Właściciel Sukcesu Piękna

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zawodzie fryzjerskim, a prawie siedemnaście lat prowadzi własną działalność fryzjerską. Poza szkoleniami u rodzimych mistrzów fryzjerskiego fachu szkoliła się także u włoskich wirtuozów nożyczek w zakresie technik cięcia, modelowania i upięć oraz wszystkich tajników koloryzacji. Podczas swojej kariery zawodowej wyszkoliła i doszkoliła setki profesjonalnych fryzjerek i fryzjerów.

Jej podstawową zaletą jest otwartość do ludzi. Zawsze perfekcyjna, profesjonalna i wymagająca przede wszystkim od siebie, a później od innych. Kocha wszystko, co piękne, a piękna jest natura. Posiada wyjątkowy dar przekazywania wiedzy i zarażania swoją fryzjerską pasją uczestników prowadzonych przez nią szkoleń.

Prowadzone szkolenia
Elżbieta Dönmez

Elżbieta Dönmez | Prowadzi coaching i szkolenia

Posiada szesnastoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Coaching stał się pasją – to dzięki niemu odkryła, że nie ma problemów, ma tylko cele do osiągnięcia. Wśród jej zainteresowań zawodowych szczególne miejsce zajmuje rozwój personalny.

Prowadzi szkolenia z zakresu: coachingu, zarządzania pracownikami, komunikacji interpersonalnej, motywacji wewnętrznej, rozwoju personalnego, mediacji.

Prowadzone szkolenia

Ela Klenczar | Fotografia

Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.  Właśnie dlatego kiedy fotografuję patrzę sercem oraz staram się widzieć to, czego inni beze mnie by nie zobaczyli.

Fotografia to nie tylko mój sposób patrzenia na świat, ale przede wszystkim pasja, która wypełnia moje serce. Fotografuję z czystej przyjemności, a każde kolejne zdjęcie daje mi ogromną satysfakcję. Uwielbiam kadry przepełnione emocjami oraz miłością dlatego zawsze staram się uchwycić ten moment.  Specjalizuje się głównie w fotografii portretowej, metamorfozach, dziecięcej oraz ślubnej.  Obiecuję przekazać Wam najpiękniejsze wspomnienia!

Zapraszam do mojego magicznego świata emocji, wzruszeń i uśmiechu.

Prowadzone szkolenia

Ewelina Kłosowicz | Prowadzi szkolenia makijażowe

Makijażystka i charakteryzatorka. Absolwentka i wykładowca Francuskiej Szkoły Makijażu Profesjonalnego, Wizażu i Charakteryzacji w Krakowie. Jurorka mistrzostw makijażu oraz autorka publikacji m.in. w magazynie Make-up Trendy.

Wykonuje makijaże do sesji zdjęciowych i pokazów mody. Specjalizuje się w makijażach ślubnych, fotograficznych i glamour

Prowadzone szkolenia

Agata Cieślik | Prowadzi szkolenia makijażowe

Witaj w mojej krainie makijażu. Kocham wszystko, co wiąże się z dziedziną beauty. Uważam, że obowiązkiem każdej kobiety jest dobrze wyglądać. Świetny wygląd wpływa na naszą pewność siebie oraz samoocenę. Każda kobieta na świecie jest piękna, tylko nie każda potrafi zatroszczyć się o siebie.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy z moimi klientkami, dbam o ich piękny makijaż, dobre samopoczucie i nienaganny wygląd. Pomagam w wypracowaniu odpowiedniego wizerunku. Od prawie 10 lat jestem związana z kosmetykami oraz makijażem. Posiadam bardzo duże doświadczenie i zaufało mi już wiele kobiet.

Ponadto asystowałam wizażystom podczas przygotowań gwiazd w programie „Dance with the Stars”, odbyłam wiele kursów z zakresu wizażu, uczestniczyłam w malowaniu modelek do pokazu Maćka Zienia. Jednak największą przyjemność sprawia mi indywidualna praca z Klientką, a jej uśmiech to dla mnie największa satysfakcja i źródło radości.

Prowadzone szkolenia