Szkolenia dla fryzjerów

Instytut Sukcesu Piękna dla Profesjonalistów

Firma Instytut Sukcesu Piękna dla Profesjonalistów jest miejscem, gdzie każdy fryzjer lub kosmetyczka może czerpać inspirację do swojej codziennej pracy. Szkolenia dla fryzjerów organizowane przez Sukces Piękna zapewniają każdemu profesjonaliście możliwość poszerzania swojej wiedzy z zakresu fryzjerstwa i kosmetologii oraz naukę nowych umiejętności. Zawód fryzjera lub kosmetyczki wymaga staranności, perfekcjonizmu i profesjonalizmu oraz ciągłej chęci rozwoju, z uwagi na zmieniające się trendy. Instytut Sukcesu Piękna dla Profesjonalistów oferuje szeroki wachlarz szkoleń na najwyższym poziomie, dzięki którym osiągniesz sukces na swojej zawodowej ścieżce kariery.

szkolenia dla fryzjerów

Szkolenia i Kursy zawodowe dla Fryzjerów i Kosmetyczek w Instytucie Sukcesu Piękna dla Profesjonalistów

szkolenia dla fryzjerów

Profesjonalny zespół doświadczonych Fryzjerów i Kosmetyczek Instytutu Sukcesu Piękna dla Profesjonalistów jest gwarancją nabycia nowych umiejętności oraz poszerzenia wiedzy z zakresu fryzjerstwa i kosmetologii. Szkolenia fryzjerskie, organizowane przez Instytut Sukcesu Piękna, zapewniają możliwość uzupełnienia podstawowej wiedzy z zakresu technik strzyżenia, koloryzacji włosów czy sposobów wykonywania upięć. Dzięki profesjonalnej kadrze Instytutu Sukcesu Piękna poznasz najnowsze tendencje we fryzjerstwie i kosmetologii oraz rozwiniesz dotychczasowe umiejętności.

Kadra szkoleniowców z Instytutu Sukcesu Piękna posiada bogate doświadczenie zawodowe z dziedziny fryzjerstwa i kosmetologii oraz potrafi umiejętnie i skutecznie przekazywać zdobytą wiedzę każdemu uczestnikowi szkolenia. Właściciel Sukcesu Piękna, Maja Meller, jest profesjonalnym szkoleniowcem w zakresie fryzjer-stylista. Indywidualizm oraz perfekcjonizm, którymi kieruje się w życiu zawodowym, pozwalają jej zjednywać sobie zarówno nowych klientów, jak i podtrzymywać owocne relacje ze stałymi klientami. Olbrzymi talent do przekazywania wiedzy czyni właścicielkę salonu znakomitym szkoleniowcem, dzięki czemu każdy uczestnik szkolenia w sposób efektywny przyswoi nową wiedzę. Szkolenia prowadzone są również przez Elżbietę Donmez, która na co dzień profesjonalnie zajmuje się coachingiem. Prowadzi szkolenia z zarządzania kadrą pracowniczą, przekazuje tajniki skutecznej motywacji oraz komunikacji interpersonalnej, prowadzi mediacje. Natalia Miszczak jest szkoleniowcem z zakresu kosmetologii. Wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wielka dbałość o szczegóły sprawiają, że efekty zabiegów pielęgnacyjnych czy upiększających zadowalają nawet najbardziej wymagające klientki.

Zalety szkoleń, dlaczego warto się doszkalać

Podążanie za aktualnymi trendami oraz nowościami na rynku fryzjerskim oraz kosmetycznym jest nieodłącznym elementem pracy fryzjera. Jeśli chcemy osiągnąć sukces na polu zawodowym, koniecznym staje się regularne korzystanie ze szkoleń z profesjonalistami. Szkolenia zawodowe fryzjer powinien odbywać systematycznie, aby móc oferować swoim klientkom wysokojakościowe usługi wpisujące się w bieżące trendy. Szkolenia dla fryzjerów pozwalają nabyć wiedzę teoretyczną oraz praktyczną z zakresu najnowszych trendów w upinaniu włosów. Dzięki temu możliwe będzie czesanie klientek salonu zawsze modnie i nowocześnie. Kolejną zaletą szkoleń jest możliwość poznania inspirujących ludzi, którzy do wykonywanego zawodu podchodzą z pasją. Zarówno szkoleniowcy, jak i inni uczestnicy kursów potrafią zarazić swoim optymizmem oraz zamiłowaniem do fryzjerstwa czy kosmetologii. Dzięki takim spotkaniom, inaczej spojrzymy na własny biznes, który dla części z kursantów jest jedynie obowiązkiem. Osiągnięcie sukcesu w tym zawodzie możliwe będzie wtedy, gdy do wykonywanych czynności podejdziemy z pasją i kreatywnością. Warto również pamiętać, że szkolenia fryzjerskie nie są dedykowane jedynie profesjonalistom. Kurs może odbyć każdy, kto swoją ścieżkę zawodową chce skierować w stronę fryzjerstwa lub kosmetologii.

dlaczego warto się doszkalać

Zakres szkoleń

zakres szkoleń

Instytut Sukcesu Piękna dla Profesjonalistów organizuje szkolenia indywidualne i grupowe z zakresu fryzjerstwa i kosmetologii. W ofercie Sukcesu Piękna znajdziemy szkolenie z podstawowych i uzupełniających technik strzyżenia oraz z technik koloryzacji i upięć. Instytut prowadzi również profesjonalne, indywidualne kursy z przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz metodą objętościową. Prowadzone są również szkolenia dla makijażystek oraz zajęcia z coachingu. Wszystkie szkolenia zawodowe prowadzone są przez doświadczonych szkoleniowców, którzy swoją wiedzę przez wiele lat praktykowali we własnych salonach fryzjerskich oraz kosmetycznych. Instytut Salonu Piękna prowadzi również kursy pierwszej pomocy, szkolenia z najnowszych zmian w prawie, BHP oraz PPOŻ. Wiadomości z podanych dziedzin wiedzy są uniwersalne oraz mogą stanowić wielką pomoc podczas nieprzewidzianych sytuacji.

Statystyki

W Polsce istnieje ponad 100 000 gabinetów kosmetycznych oraz fryzjerskich. Na jeden salon przypada więc średnio 659 osób. Statystyki te pokazują, że warto zainwestować we własny salon fryzjerski lub kosmetyczny, zwłaszcza, że cieszą się one coraz większą popularnością, a z ich usług korzysta duże grono klientek.

Warto skorzystać z oferty szkoleniowej Instytutu Sukcesu Piękna dla Profesjonalistów, ponieważ jest on gwarancją poznania najnowszych trendów we fryzjerstwie, rozwoju dotychczasowych umiejętności oraz zapoznania wielu kreatywnych ludzi z pasją. Nowa wiedza zdobyta na cyklicznych szkoleniach prowadzonych przez profesjonalistów jest kluczem do sukcesu każdego dobrego salonu fryzjerskiego i kosmetycznego.

statystyki