Spotkanie z dietetykiem będzie obejmować:

– wykład oraz dyskusję na temat FAKTÓW I MITÓW dotyczących

zdrowego odżywiania

– darmową analizę składu ciała* (wartość 30 zł)

– uczestnicy dostaną zdrowe przepisy przekąsek

– każdy uczestnik otrzyma 50% zniżki na pierwszą wizytę w

gabinecie „Dietetyk Kliniczny Klementyna Gryboś”

 

*Analiza składu ciała wykonywana jest za pomocą profesjonalnego medycznego analizatora InBody 120, który pozwala na określenie informacji takich jak: masa ciała, masa mięśni szkieletowych, masa tkanki tłuszczowej oraz jej procentowa zawartość, całkowita zawartość wody w organizmie, BMI, podstawowa przemiana materii

Klementyna Gryboś – Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie- kierunek dietetyka, na którym uzyskałam tytuł licencjata oraz Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, na którym obroniłam tytuł magistra dietetyki. Ponadto jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, należę też do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Zdaję sobie sprawę, że dietetyka jest nauką, która nieustannie się rozwija, dlatego swoją wiedzę poszerzam systematycznie na konferencjach naukowych, kursach oraz szkoleniach z zakresu żywienia.

Uważam, że w pracy dietetyka najważniejsze jest spersonalizowane podejście do pacjenta. W tworzeniu planu żywieniowego uwzględniam dane antropometryczne pacjenta, jego stan zdrowia, aktywność fizyczną, upodobania żywieniowe, plan dnia oraz sytuację materialną. Chcę, aby moi pacjenci zrozumieli, że najważniejsza jest zmiana nawyków żywieniowych i zdrowe odżywianie, a nie stosowanie diety przez kilka miesięcy.