Szkolenia indywidualne

Chcesz poprawnie zrobić odpowiedni makijaż do typu twojej cery? Nie wiesz, jakich kosmetyków powinnaś użyć, tak by ukryć wszelkie niedoskonałości, a podkreślić Twoje piękno? Chciałabyś nauczyć się poprawnie wykonywać makijaż brwi? Jeśli odpowiedziałaś na te pytania twierdząco, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Poznaj najmodniejsze techniki i triki wizażystów, które ułatwią Ci codzienny makijaż.

Zapisz się na szkolenie z wybraną makijażystką w Instytucie Tworzenia Wizerunku i Rozwoju i zaskocz wszystkich olśniewającym makijażem.

Agata Cieślik – Witaj w mojej KRAINIE MAKIJAŻU. Kocham wszystko, co wiąże się z dziedziną BEAUTY. Uważam, że obowiązkiem każdej kobiety jest dobrze wyglądać. Świetny wygląd wpływa na naszą pewność siebie oraz samoocenę. Każda kobieta na świecie jest piękna, tylko nie każda potrafi zatroszczyć się o siebie.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy z moimi klientkami, dbam o ich piękny makijaż, dobre samopoczucie i nienaganny wygląd. Pomagam w wypracowaniu odpowiedniego wizerunku.

Doświadczenie

Od prawie 10 lat jestem związana z kosmetykami oraz makijażem. Posiadam duże doświadczenie – zaufało mi już wiele kobiet.

Dodatkowo asystowałam wizażystom podczas przygotowań Gwiazd w programie „Dance with the Stars”, odbyłam wiele kursów z zakresu wizażu, uczestniczyłam w malowaniu modelek do pokazu Maćka Zienia. Jednak największą przyjemność sprawia mi indywidualna praca z Klientką, a jej uśmiech to dla mnie największa satysfakcja i źródło radości

Beata Kowalska – Makijaż i stylizacja ubioru były pasją już w dzieciństwie… Wymarzony zawód – kreatorka wizerunku – podkreślałam! Malowałam, ubierałam, doradzałam! Pamiętam pierwsze kroki w tym kierunku, nie były proste ale nie poddałam się! Dorosłam, jednak moja fascynacja nie wygasła… Ukończyłam prestiżowe szkoły, liczne kursy i warsztaty u najlepszych specjalistów w Polsce! Osiągnęłam tytuł Make-up Artist & Fashion Stylist i w dalszym ciągu się rozwijam. Wykonuję makijaże na każdą okazję – biznesowe, dzienne, odmładzające, ślubne i wieczorowe. Ponadto prowadzę pokazy, warsztaty i indywidualne lekcje wizażu oraz pielęgnacji skóry – pamiętajmy, że perfekcyjny makijaż to także odpowiednio zadbana cera… edukuję Kobiety jak, każdego dnia wyglądać pięknie… Kocham to co robię, a największą rekomendacją są zadowolone Kobiety, którym na co dzień pomagam.

Ewelina Kłosowicz – makijażystka i charakteryzatorka. Absolwentka i wykładowca Francuskiej Szkoły Makijażu Profesjonalnego, Wizażu i Charakteryzacji w Krakowie. Jurorka mistrzostw makijażu oraz autorka publikacji m.in. w magazynie Make-up Trendy. Wykonuje makijaże do sesji zdjęciowych i pokazów mody. Specjalizuje się w makijażach ślubnych, fotograficznych i glamour

Przykładowe tematy warsztatów:

➡️  jak określić swój typ kolorystyczny: wiosna, lato, jesień, zima?

➡️ rodzaje skóry i jej problemy

➡️  jak dobrać idealny podkład?

➡️ sposób nakładania podkładu

➡️ co zrobić z brwiami?

➡️ 2 najważniejsze składniki idealnego makijażu

➡️ czy drogi produkt = dobry produkt?

➡️ techniki i triki wizażystów

➡️ strobing

➡️ konturowanie

➡️ tuszowanie niedoskonałości

➡️ indywidualny przegląd Twojej kosmetyczki

 

Szkolenia indywidualne odbywają się w małej, 5 osobowej grupie,  trwają 4 godziny i składają się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Część praktyczna odbywa się w specjalnie dedykowanej sali do makijażu. Każda z kursantek będzie pracowała przy swoim stanowisku, a także będzie miała możliwość przetestowania najwyższej jakości kosmetyków.