Wynajem sali na szkolenia/konferencje/wykłady

Sukces Piękna oferuje Państwu wynajem nowoczesnej sali szkoleniowej, która jest usytuowana w doskonałej lokalizacji, niedaleko ścisłego centrum Bielska-Białej. Przy budynku znajduje się duży parking, więc nie ma najmniejszego problemu z miejscem parkingowym. Sala ta jest w stanie pomieścić w zależności od rodzaju ustawienia i tematyki prowadzonych zajęć od 24 do 40 osób. Wyposażona jest ona w sprzęt do prowadzenia prezentacji multimedialnych (laptop, projektor, ekran, profesjonalne nagłośnienie, flipchart, rolety zaciemniające), zaplecze kuchenno-gastronomiczne, ciśnieniowy ekspres do kawy, a także posiada dostęp do internetu. Dominującą kolorystyką części konferencyjnej jest kolor biały, dający gościom poczucie estetyki oraz czystości. Sala jest przestronna, wykończona w ekskluzywnym i nowoczesnym stylu, oraz bardzo dobrze nasłoneczniona. Proponujemy atrakcyjne warunki cenowe oraz system rabatowy dla stałych klientów. Naszą salę polecamy w szczególności do organizacji szkoleń, kursów, rekrutacji, spotkań grupowych, prezentacji usług czy towarów.

Cena wynajmu:

89 zł brutto/h lub 790 zł brutto wynajem całodniowy

Wynajem sali na szkolenia fryzjerskie praktyczne oraz pokazowe

Instytut Tworzenia Wizerunku i Rozwoju posiada salę przystosowaną i w pełni wyposarzoną do szkoleń fryzjerskich pokazowych oraz praktycznych. Mieści się ona w tym samym budynku, więc jej atutem jest tak samo lokalizacja, kompletne wyposażenie, miejsca parkingowe, a dodatkowo dostęp do sprzętu i kosmetyków renomowanych firm fryzjesrskich. Proponowane przez Nas grupy szkoleniowe, to do 30 osób w trakcie szkoleń pokazowych i  do 10 osób w przypadku szkoleń praktycznych . Na wyposażeniu znajdują się:

  • statywy pod główki fryzjerskie,
  • dwa stanowiska myjące,
  • lustra,
  • oświetlenie.

W przypadku szkoleń fryzjerskich proponujemy Państwu bardzo atrakcyjne warunki cenowe oraz system rabatowy dla stałych klientów.

Cena:

99 zł brutto/h lub 890 zł brutto wynajem całodniowy.

Catering podczas wynajmu sal w Sukcesie Piękna

Dodatkowo podczas wynajmu sal w Naszym Sukcesie Piękna mamy do zaoferowania Państwu dwie opcje cateringowe:

  • catering suchy – cena pakietu 149 zł/dzień ( dla grupy dziesięcio osobowej – w ofercie tego pakietu znajduje się woda, herbata, kawa, paluszki, ciastka, owoce )
  • catering pełny – cena 39 zł/osoba ( catering suchy + obiad dwudaniowy )

Oczywiście dla komfortu każdego z Naszych klientów opcje te mogą ulegać modyfikacji i zostać dostosowywane indywidualnie.