Keratyna – intensywna odbudowa dla włosów

Czym właściwie jest keratyna i dlaczego jest tak ważna?

Keratyna to nic innego jak białko, z którego jest zbudowana nasza skóra, włosy i paznokcie. Gdy zaczyna jej brakować w organizmie, może  to prowadzić do uszkodzenia naskórka, łamania się włosów czy pękania płytki paznokcia.

Co zrobić kiedy kondycja włosów widocznie się pogarsza?

Keratyna stanowi główny budulec łodygi włosa, zwaną korą. Włosy stają się bardziej elastyczne oraz sprężyste właśnie dzięki poprzecznym wiązaniom siarczkowym, którymi są ze sobą połączone. Keratyna wchodzi również w skład zewnętrznej osłonki włosa, gdzie jest odpowiedzialna za połysk i blask. Jej brak doprowadza m.in. do otwierania się łusek włosa i rozdwajania końcówek.

Jeśli używasz suszarki, prostujesz włosy lub farbujesz, a stan Twoich włosów w ostatnim czasie uległ pogorszeniu warto zastosować intensywną kurację. Z pomocą przychodzą kompleksowo działające ampułki keratyny Silkat R6.
Ampułki BES Silkat R6

Za sprawą hydrolizatów keratyny, jej cząsteczki mają zdolność wnikania w głąb i trwałego wypełniania ubytków w strukturze włosów. Dzięki temu włosy ulegają wyraźnemu wzmocnieniu i zauważalnie zwiększa się ich objętość, a także powraca naturalny blask. Ampułki posiadają właściwości nawilżające i regulujące wilgotność. Pozwalają utrzymać odpowiednią zawartość wody wewnątrz włókien keratynowych i właściwy poziom nawilżenia skóry, przez co zapewniają włosom sprężystość, elastyczność i miękkość. Preparat dostępny jest zarówno w sklepie internetowym: https://sukces-piekna.pl/produkt/bes-ampulki-silkat-repair-tonus-lotion-r6/ jak i stacjonarnie w hurtowni Sukces Piękna.

Jedną z najważniejszych zalet stosowania ampułek Silkat R6 jest to, że nie obciążają włosów. Ich stosowanie nie wymaga dużego nakładu czasowego, a jedna ampuła wystarcza na kilkukrotne użycie w zależności od długości włosów.
A efekty?
Efekty są zauważalne niemal po pierwszym użyciu. Włosy stają się gładsze oraz bardziej lśniące. Ich struktura zdecydowanie bardziej przypomina jedwab a rozdwojone, często przepalone koncówki staja się odbudowane i odżywione.

Zostaw komentarz

Solve : *
2 + 9 =