Cienie sypkie w wieżyczkach Glazel Visage- Źródło nieskończoności makijażowych.

Idealnie miałkie, a za razem niesamowicie intensywne. Pigmenty mają w sobie dużo więcej barwnika od zwykłych cieni. Po roztarciu pozostawiają efektowną barwę. Można je nakładać w rozmaity sposób. Na sucho jako błyszczący cień lub na mokro, jako bardzo mocny akcent kolorystyczny w makijażu. Pigmenty mogą stanowić samodzielny cień lub zmienić nasz bazowy cień np. z matowego na połyskujący lub opalizować na innym kolorze tworząc efekt duo chrome. Natomiast aplikując je na mokro, po pierwsze przedłużymy ich trwałość i łatwiej będzie się je nakładać, a po drugie wydobędziemy z nich to co najlepsze czyli głębie koloru. W zależności od tego jaki kolor bazy wybierzemy, taki uzyskamy efekt. Pigment idealnie wydobywa kolor zarówno biały jak i czarny. Połączone z płynem typu duraline idealnie zastąpią kolorowe eyelinery dając spektakularny i niecodzienny widok oraz nieskończoną ilość możliwości. Możemy nimi pięknie rozświetlić wewnętrzny kącik oka. Dzięki temu wyda się ono optycznie powiększone, a przy tym wypoczęte i pełne blasku.

Za pomocą pigmentów, każdy nawet najprostszy makijaż zamieni się w niepowtarzalny i zjawiskowy. Docenią go wszyscy, którzy uwielbiają trwałość, błysk i indywidualność w tworzeniu makijażu oczu.

Co ważne dla makijażystów, pigmenty znajdują się w wygodnych i lekkich opakowaniach oraz zajmują mało miejsca.

Kolor 1 z wieżyczki Tropic będzie wyglądał zachwycająco i inspirująco jako rozświetlacz na opalonej buzi lub na osobach ciemnoskórych. Można go też dodać odrobinę do balsamu na lato. Będzie pięknie odbijał światło i podkreślał opaleniznę.

Wieżyczki są dostępne u Nas w stałej sprzedaży 🙂 Zapraszamy

Zostaw komentarz

Solve : *
17 − 13 =